GAnalytics (gacsp) (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Include
kn: ಸೇರಿಸು

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Privacy
kn: ಗೌಪ್ಯತೆ

en: Plugins
kn: ಪ್ಲಗ್‌ಇನ್‌ಗಳು
