GAnalytics (gacsp) (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Include
nl: Insluiten

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Roles
nl: Rollen

en: Users
nl: Gebruikers

en: Plugins
nl: Plug-ins

en: Domains
nl: Domeinen

en: Anonymize IP
nl: IP-adres anonimiseren

en: Track User ID
nl: Gebruikers-ID volgen
