GAnalytics (gacsp) (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Include
pl: Uwzględnij

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Roles
pl: Role

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Basics
pl: Ogólne

en: Privacy
pl: Prywatność

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Domains
pl: Domeny
