GAnalytics (gacsp) (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Include
sk: Vrátane

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Users
sk: Používatelia

en: Privacy
sk: Súkromie

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

en: Domains
sk: Domény
