GAnalytics (gacsp) (8.x-1.2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Include
bs: Uključi

en: Exclude
bs: Isključi

en: Roles
bs: Uloge

en: Users
bs: Korisnici

en: Privacy
bs: Privatnost
