GAnalytics (gacsp) (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Include
de: Einschließen

en: Exclude
de: Ausschließen

en: Roles
de: Rollen

en: Users
de: Benutzer

en: Basics
de: Grundlegendes

en: Privacy
de: Privatsphäre

en: Anonymize IP
de: IP anonymisieren

en: Track User ID
de: Benutzer-ID verfolgen
