GAnalytics (gacsp) (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Exclude
el: Εξαίρεση

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Users
el: Χρήστες

en: Privacy
el: Ιδιωτικότητα

en: Plugins
el: Πρόσθετα

en: Domains
el: Ονόματα χώρου

en: Anonymize IP
el: Ανωνυμία των IP
