GAnalytics (gacsp) (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Include
fi: Sisällytä

en: Exclude
fi: Jätä pois

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Privacy
fi: Yksityisyys

en: Plugins
fi: Liitännäiset

en: Domains
fi: Domainit

en: Anonymize IP
fi: Piilota IP
