GAnalytics (gacsp) (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Include
id: Termasuk

en: Exclude
id: Kecualikan

en: Roles
id: Peran

en: Users
id: Pengguna

en: Privacy
id: Privasi

en: Plugins
id: Plugin

en: Domains
id: Domain
