GAnalytics (gacsp) (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Include
jv: Klebu

en: Exclude
jv: Kejābā

en: Roles
jv: Parāgā

en: Users
jv: Panganggo
