GAnalytics (gacsp) (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Include
lt: Įterpti

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Roles
lt: Rolės

en: Users
lt: Nariai

en: Plugins
lt: Įskiepiai
