Galactic Dreamscape (1.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Address
ca: Adreça

en: Information
ca: Informació

en: Copyright
ca: Drets de còpia
