Galactic Dreamscape (1.0.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Address
et: Aadress

en: Information
et: Andmed

en: Main Content
et: Sisu

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: Sidebar Second
et: Teine külgriba

en: Footer First
et: Esimene jalus

en: Footer Second
et: Teine jalus
