Galactic Dreamscape (1.0.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Address
fi: Osoite

en: Information
fi: Tietoa

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Sidebar First
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Sidebar Second
fi: Toinen sivupalkki

en: Footer First
fi: Alatunniste (ensimmäinen)

en: Footer Second
fi: Alatunniste (toinen)

en: Footer Third
fi: Alatunniste Kolmas

en: Slide Description
fi: Dian kuvaus
