Galactic Dreamscape (1.0.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: Header
fr: Entête

en: Address
fr: Adresse

en: Information
fr: Informations

en: Main Content
fr: Contenu principal

en: Sidebar First
fr: Première barre latérale

en: Sidebar Second
fr: Seconde barre latérale

en: Footer First
fr: Premier pied de page

en: Footer Second
fr: Deuxième pied de page

en: Footer Third
fr: Troisième pied de page
