Galactic Dreamscape (1.0.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Address
oc: Adreça

en: Information
oc: Informacions

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina
