Galactic Dreamscape (1.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Address
tr: Adres

en: Information
tr: Bilgi

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Main Content
tr: Ana İçerik
