Galactic Dreamscape (1.0.0) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Address
uk: Адреса

en: Slider
uk: Повзунок

en: Information
uk: Відомості

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Main Content
uk: Основний вміст

en: Sidebar First
uk: Перша бічна панель

en: Sidebar Second
uk: Друга бічна панель

en: Footer First
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer Second
uk: Другий нижній колонтитул

en: Twitter Link
uk: Посилання Твітеру

en: Footer Third
uk: Нижній колонтитул 3

en: Slide Description
uk: Опис слайду

en: Facebook Link
uk: Посилання Facebook

en: Show Social Icons
uk: Показати іконки соціальних мереж

en: Show Slideshow
uk: Показати Слайд-шоу

en: Social Media Link
uk: Посилання на соціальні мережі

en: Linkedin Link
uk: Посилання Linkedin
