Galactic Dreamscape (1.0.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Address
da: Adresse

en: Main Content
da: Hoved-indhold

en: Sidebar First
da: Første sidebar

en: Sidebar Second
da: Anden sidebar
