Galactic Dreamscape (1.0.1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Breadcrumb
es: Ruta de navegación

en: Header
es: Encabezado

en: Address
es: Dirección

en: Information
es: Información

en: Main Content
es: Contenido Principal

en: Sidebar First
es: Primera barra lateral

en: Sidebar Second
es: Segunda barra lateral

en: Footer First
es: Primer pie

en: Footer Second
es: Segundo pie

en: Footer Third
es: Tercer pie

en: Slide Description
es: Descripción de la diapositiva
