Galactic Dreamscape (1.0.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Address
gl: Enderezo

en: Slider
gl: Deslizador

en: Information
gl: Información
