Galactic Dreamscape (1.0.2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Address
he: כתובת

en: Information
he: מידע

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Twitter Link
he: קישור בטוויטר

en: Facebook Link
he: קישור בפייסבוק
