Galactic Dreamscape (1.0.2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Address
ja: 住所

en: Information
ja: 情報

en: Copyright
ja: 著作権
