Galactic Dreamscape (1.0.2) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Address
pl: Adres

en: Slider
pl: Suwak

en: Information
pl: Informacja

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Main Content
pl: Główna treść

en: Main Navigation
pl: Główna nawigacja

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: Sidebar Second
pl: Pasek boczny drugi

en: Footer First
pl: Stopka pierwsza

en: Footer Second
pl: Stopka druga

en: Footer Third
pl: Trzecia Stopka

en: Facebook Link
pl: Link do Facebook
