Galactic Dreamscape (1.0.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Breadcrumb
pt: Navegação estrutural

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Address
pt: Morada

en: Information
pt: Informação

en: Copyright
pt: Direitos de autor
