Galactic Dreamscape (1.0.2) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Address
ru: Адрес

en: Information
ru: Информация

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Main Content
ru: Основное содержимое

en: Main Navigation
ru: Основная навигация

en: Sidebar First
ru: Первая боковая панель

en: Sidebar Second
ru: Вторая боковая панель

en: Footer First
ru: Подвал 1

en: Footer Second
ru: Подвал 2

en: Footer Third
ru: Подвал 3

en: Slide Description
ru: Описание слайда
