Galactic Dreamscape (1.0.3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Address
lv: Adrese

en: Information
lv: Informācija

en: Copyright
lv: Autortiesības
