Galactic Dreamscape (1.0.3) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Address
nl: Adres

en: Information
nl: Informatie

en: Main Content
nl: Hoofdinhoud

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: Sidebar Second
nl: Tweede zijbalk

en: Twitter Link
nl: Twitter-link

en: Facebook Link
nl: Facebook-link

en: Show Social Icons
nl: Social-iconen tonen

en: Show Slideshow
nl: Slideshow tonen

en: Linkedin Link
nl: Linkedin-link

en: Show/Hide social media links
nl: Toon/verberg sociale media-links
