Galleria JS (1.0.0) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Top
eu: Goian

en: Views
eu: Bistak

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Theme
eu: Tema

en: Bottom
eu: Behean

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: next
eu: hurrengoa

en: Show
eu: Erakutsi

en: Empty
eu: Hutsik

en: Extend
eu: Hedatu

en: Style
eu: Estiloa

en: Debug
eu: Araztu

en: Widgets
eu: Widget-ak

en: Queue
eu: Ilara

en: Slides
eu: Diapositibak

en: Slideshow Type
eu: Diapositiba mota
