Galleria JS (1.0.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ

en: Top
hy: Վերև

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Extend
hy: Ընդլայնել
