Galleria JS (1.0.0) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Top
lv: Augša

en: Views
lv: Skati

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Theme
lv: Tēma

en: Bottom
lv: Apakša

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: next
lv: nākamais

en: Show
lv: Rādīt

en: Empty
lv: Tukšs

en: Extend
lv: Paplašināšana

en: Transition
lv: Pāreja

en: Style
lv: Stils

en: Image crop
lv: Attēla apgriešana

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Thumbnails
lv: Sīkattēli

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna

en: Responsive
lv: Responsīvs
