Galleria JS (1.0.1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Top
ka: ზედა

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: next
ka: შემდეგი

en: Show
ka: ჩვენება

en: Empty
ka: ცარიელი

en: Style
ka: სტილი
