Galleria JS (1.0.1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: False
mn: Худал

en: Top
mn: Дээд

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Theme
mn: Загвар

en: Bottom
mn: Доод

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Empty
mn: Хоосон
