Galleria JS (1.0.1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
mr: चलचित्रे

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक

en: Views
mr: याद्या

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Extend
mr: विस्तार
