Galleria JS (1.0.2) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Top
be: Верх

en: History
be: Гісторыя

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Theme
be: Тэма

en: Bottom
be: Знізу

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Show
be: Паказаць

en: Empty
be: Пусты

en: Extend
be: Пашырыць

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: Display the results as a slideshow.
be: Паказаць вынікі ў выглядзе слайдаў.
