Galleria JS (1.0.2) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Top
he: עליון

en: Views
he: היבטים

en: History
he: היסטוריה

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Bottom
he: למטה

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: next
he: הבא

en: Show
he: הצג

en: Empty
he: ריק

en: Extend
he: הרחבות

en: Transition
he: מעבר שקפים

en: Style
he: סגנון

en: Image crop
he: חיתוך תמונות

en: Debug
he: אתר באגים

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Skin
he: עיצוב

en: Queue
he: תור

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Slides
he: שקפים
