Galleria JS (1.0.2) - en to hu translation catalogue (50 entries)

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Top
hu: Teteje

en: Views
hu: Nézetek

en: History
hu: Történet

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Theme
hu: Smink

en: Bottom
hu: Alja

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: next
hu: következő

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Empty
hu: Üres

en: Extend
hu: Bővítés

en: Transition
hu: Átmenet

en: Fade
hu: Áttünés

en: Slide
hu: Csúsztatás

en: Style
hu: Stílus

en: Image crop
hu: Képkivágás

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Thumbnails
hu: Bélyegképek

en: Skin
hu: Smink

en: Overlay opacity
hu: Átfedés átlátszatlansága

en: Widgets
hu: Felületi elemek

en: Queue
hu: Várólista

en: Display the results as a slideshow.
hu: Diavetítésként jelenítse meg az eredményt.

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: Data source
hu: Adatforrás

en: Numbers
hu: Számok

en: Transition speed
hu: Átmenet sebessége

en: <Custom>
hu: < Egyéni >

en: documentation
hu: dokumentáció

en: Classic
hu: Klasszikus

en: Preload
hu: Előtöltés

en: Row class
hu: Sor osztálya

en: Data selector
hu: Adatkiválasztó

en: Slides
hu: Diák

en: Select the skin to use for this display.  Skins allow for easily swappable layouts of things like next/prev links and thumbnails.  Note that not all skins support all widgets, so a combination of skins and widgets may lead to unpredictable results in layout.
hu: Ki lehet választani a megjelenítés sminkjét. A sminkek lehetővé teszik az előző/következő linkek és bélyegképek kinézetének könnyű cseréjét. Fontos megjegyezni, hogy nem minden smink támogat minden felületi elemet, tehát a sminkek és felületi elemek kombinálása esetén megjósolhatatlan, milyen lesz a végső kinézet.

en: Slideshow Type
hu: Diavetítés típusa

en: Pulse
hu: Pulzálás

en: Modules Page
hu: Modulok oldala

en: Responsive
hu: Alkalmazkodó

en: @module options
hu: @module lehetőségek

en: @location Widgets
hu: @location felületi elemek

en: Should @name be rendered at the @location of the slides.
hu: @name megjelenítése a diák következő adata alapján történik: @location.

en: Weight of the @name
hu: @name súlyozása

en: Determines in what order the @name appears. A lower weight will cause the @name to be above higher weight items.
hu: Meghatározza, hogy @name milyen sorrendben jelenik meg. Alacsonyabb súlyozás esetén @name olyan elemek fölé kerül, amelyek magasabb súlyozást kaptak.
