Galleria JS (1.0.2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Top
ku: سەرەوە

en: History
ku: مێژوو

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Show
ku: پیشانبدە

en: Empty
ku: بەتاڵ

en: Debug
ku: هەڵدۆزین
