Galleria JS (1.0.2) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: History
my: သမိုင်းမှတ်တမ်း

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Show
my: ပြပါ

en: Fullscreen
my: ဖန်သားပြည့်
