Galleria JS (1.1.0) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Top
ca: Part superior

en: History
ca: Història

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Theme
ca: Tema

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: next
ca: següent

en: Show
ca: Mostra

en: Idle time
ca: Temps d'inactivitat

en: Empty
ca: Buit

en: Extend
ca: Amplia

en: Transition
ca: Transició

en: Style
ca: Estil

en: Image crop
ca: Retalla la imatge

en: Debug
ca: Depuració

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Thumbnails
ca: Miniatures

en: Skin
ca: Aparença

en: Fullscreen
ca: Pantalla completa

en: Row class
ca: Classe de la fila

en: Responsive
ca: Responsiu
