Galleria JS (1.1.0) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Top
cs: Nahoru

en: History
cs: Historie

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Bottom
cs: Dole

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: next
cs: další

en: Show
cs: Ukázat

en: Empty
cs: Prázdný

en: Extend
cs: Rozšíření

en: Style
cs: Styl

en: Image crop
cs: Ořez obrázku

en: Debug
cs: Ladění

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Thumbnails
cs: Náhledy

en: Widgets
cs: Widgety

en: Display the results as a slideshow.
cs: Zobrazit výsledky jako slideshow.

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: Transition speed
cs: Rychlost přechodu

en: Row class
cs: Třída řádku

en: Slideshow Type
cs: Typ slideshow

en: Responsive
cs: Responzivní
