Galleria JS (1.1.0) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Top
el: Κορυφή

en: History
el: Ιστορικό

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Theme
el: Θέμα

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: next
el: επόμενο

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Empty
el: Κενό

en: Extend
el: Επεκτάσεις

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Slide
el: Κύλιση

en: Style
el: Στυλ

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Thumbnails
el: Μικρογραφίες

en: Skin
el: Θέμα

en: Fullscreen
el: Πλήρης οθόνη
