Galleria JS (1.1.0) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Views
jv: View

en: History
jv: Sejarah

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Theme
jv: Tema

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Show
jv: Kétoknā

en: Empty
jv: Kosong

en: Fade
jv: Bureng

en: Slide
jv: Geser
