Galleria JS (1.1.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Top
km: កំពូល

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Bottom
km: បាត

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Empty
km: ទទេ

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស
