Galleria JS (1.1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Top
ne: माथि

en: History
ne: इतिहास

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Show
ne: देखाउनुहोस्
