Galleria JS (1.1.0) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Views
ps: ليدنې

en: History
ps: تاريخ

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Theme
ps: ویینه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: next
ps: بل

en: Show
ps: ښوول

en: Empty
ps: تش

en: Style
ps: ډول
