Galleria JS (1.1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: Advanced options
ur: اعلیٰ اختیارات

en: True
ur: صحیح

en: False
ur: غلط

en: Views
ur: ویوز

en: History
ur: ہسٹری
