Galleria JS (1.1.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Views
eo: Vidoj

en: History
eo: Historio

en: Show
eo: Montru
