Gallery Slider for Multiple Images (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: File
az: Fayl

en: Show
az: Göstər

en: Grid
az: Cədvəl

en: About
az: Haqqında
