Gallery Slider for Multiple Images (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: File
pl: Plik

en: Show
pl: Pokaż

en: Grid
pl: Siatka

en: About
pl: O stronie

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Nothing
pl: Niczego

en: Configure Image Styles
pl: Konfiguruj Style Obrazów
